Tenkes-Térségi Foglalkoztató Kft. - Siklósi állásajánlatok

Siklós

Állásajánlatok

IPARI SEGÉDMUNKÁS

Folyamatosan fejlődő siklósi telephelyünkre keressük új kollégáinkat egyszerű fizikai munkát jelentő betanított segédmunkára.

RÉSZLETES FELADATKÖR:

  • Csomagolási és előkészítő munkák
  • Különböző gyártó gépekhez anyagok bekészítése és termékek elvétele állómunka formájában
  • Termelésben való részvétel

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Segítőkész és barátságos magatartás
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Munkavédelmi-, tűz-, és balesetvédelmi szabályok betartása
  • Munkaeszközök rendezett és tiszta állapotban tartása
  • Új belépők segítése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Gyorsan betanulható munkafolyamatok
  • Bejelentett, rendezett, átlátható és szabályozott munkaviszony
  • Hosszútávú megbízható munkahely
  • 4 vagy 6 órás munkaviszony
  • Túlóramentes napok, hétvégi munkavégzés nélkül.
  • Rehabilitációs mentor és rehabilitációs tanácsadó által biztosított tanácsadás és segítségnyújtás számos ügyben!
  • Az eddigi rehabilitációs vagy rokkantsági ellátás megmarad!

SIKLÓSI MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:

  • 7800 Siklós, Ipartelepi út 2.
  • 06:00 – 18:00 között, hétfőtől-péntekig

Érdeklődni telefonon a +36 70 943 4360 számon, míg jelentkezni az alábbi gombra kattintva vagy emailben az info@mmk-allas.hu címre elküldött jelentkezéssel lehet.

Tenkes Térségi Foglalkoztató Kft. Tenkes Térségi Foglalkoztató Kft.

Tedd fel kérdésed vagy add be jelentkezésed és a lehető leghamarabb válaszolunk.

Elérhetőségeink

Tenkes-Térségi Foglalkoztató Kft.
7800 Siklós, Köztársaság tér 8.
1. emelet 4-5. iroda
Magyarország

T+36 1 770 7007
F+36 1 770 7116
@info@mmk-allas.hu

Ügyfélfogadás
Hé - Pé: 8:00 - 15:00
Szo - Va: Szabadnap